Гарантия профессионализма

Гарантия защиты

Гарантия успеха

Юридическая компания «Гаранта»

Бесплатная юридическая консультация // Вопрос №9175

Любов Семенівна, 6.11.2011
Добрий вечір.

Просимо Вас надати юридичну допомогу у вирішенні проблеми.

Нами був заключений договір оренди землі з 1.10.2005 року терміном на 5 років.
По закінченню оренди 01.01.2011 року ми заключили договір з іншим орендарем. Попередній орендар подав до суду, що договір не закінчився, так як договір був зареєстрований у земельних ресурсах у 2009 році. Акт прийому-передачі землі підписаний 1 жовтня 2005 року Орендарем, Орендодавцями та Главою райдержадміністрації.
Чи можемо ми заключити договір з іншим Орендарем?

Дякуємо.
Тема вопроса: Безопасность
Доброго дня, Любов Семенівно!

Згідно ст. 18 Закону України "Про оренду землі": "Договір оренди землі набирає чинності після його державної реєстрації". Якщо в договорі зазначено дату його припинення, то він припиняє дію в цю дату, якщо зазначено строк дії договору, то договір діє протягом зазначеного строку, який відлічіється з моменту набрання чинності договором. Отже, для остаточного вирішення Вашого питання необхідно ознайомлюватися з договором оренди.

Дякуємо за цікаве питання. Більш детальну інформацію Ви можете отримати, скориставшись платною юридичною консультацією Юридичної компанії «Гаранта» www.garanta.com.ua.

З повагою, адвокат Ольга Вікторівна Круглик
Юридична Компанія «Гаранта» 788-70-20
www.garanta.com.ua
© 2007—2020 Юридическая компания «Гаранта». Юридические услуги и юридические консультации. г. Днепропетровск, Украина.
IT Movement