Гарантия профессионализма

Гарантия защиты

Гарантия успеха

Юридическая компания «Гаранта»
Задать вопрос
Задайте вопрос
юристу прямо сейчас!
Наш телефон:
(+380 56) 788-70-20

Электронная почта:
info@garanta.com.ua

___________________________________________

(назва суду)

ПОЗИВАЧ: ___________________________________________

(П.І.П. позивача)

___________________________________________

(адреса реєстрації позивача)

ВІДПОВІДАЧ: ___________________________________________

(П.І.П. відповідача)

____________________________________________

(адреса реєстрації відповідача)


судовий збір: звільнено згідно

п. 3 ч. 1 ст. 5 Закону України

«Про судовий збір» від 08.07.2011 р.


ПОЗОВНА ЗАЯВА

про стягнення аліментів


«_____»___________________ ________________ року (дата укладення шлюбу) ____________________________________________________________ (назва відділу РАГС) між Позивачем – ____________________________________________ (П.І.П. позивача) та Відповідачем – ______________________________________________ (П.І.П. відповідача) було зареєстровано шлюб, про що в книзі реєстрації актів про одруження зроблено запис № _______ (номер запису в книзі реєстрації).

Від цього шлюбу ми маємо _________ дитину\дітей: ______________________________________ (П.І.П. дитини\дітей, рік народження та вік).

Наше спільне життя з Відповідачем не склалося, оскільки у нас різні погляди на життя, на виховання дітей та ведення домашнього господарства, почуття любові один до одного більше не відчуваємо.

На момент звернення сумісне проживання припинено, оскільки подальше сумісне життя з Відповідачем неможливе, шкодить нормальному розвитку дітей.

Наш шлюб розірвано «_____»______________ ___________ року (дата розірвання шлюбу) на підставі _____________________________________________ (назва, номер та дата рішення суду, що підтверджує розірвання шлюбу). Діти проживають зі мною.

Після розірвання шлюбу Відповідач припинив надання матеріальної допомоги на сім'ю та утримання дітей. Знаючи, що наші неповнолітні діти потребують постійної батьківської уваги і матеріальної допомоги, Відповідач ухиляється від виконання своїх обов'язків.

Відповідач ухиляється від покладеного на нього у відповідності до ст. 180 Сімейного кодексу України обов'язку утримувати своїх дітей. Це, зокрема, виявиляється у тому, що відповідач не приймає участі у вихованні, догляді за дітьми, не надає ніякиїх коштів на утримання дітей, необхідних для їхнього розвитку, харчування та особистих потреб.

На підставі ст. 182 Сімейного кодексу України при визначенні розміру частки заробітку (доходу) Відповідача, яка буде стягуватися як аліменти на дитину, прошу суд взяти до уваги наступні обставини: _______________________________________________________________________

_______________________________________________________________________

_______________________________________________________________________

(зазначити всі відомі важливі обставини, наприклад, місце роботи, відомості про доходи тощо).

Як мені відомо, аліменти Відповідач нікому не платить, стягнень за виконавчими документами з Відповідача не проводиться, у шлюб після розлучення зі мною не вступав, інших неповнолітніх дітей, непрацездатних батьків, повнолітніх дочки, сина немає.

На підставі вищенаведеного, керуючись ст. 180 - 183, 191 Сімейного кодексу України, п. 1 ч. 1 ст. 367 ЦПК України

ПРОШУ:


 1. Присудити кошти (аліменти) на утримання дітей\дитини: _________ ______________________________________ (П.І.П. дитини\дітей, рік народження та вік) та стягувати їх щомсячно з _______________________________________________________ (П.І.П. платника аліментів) на користь ___________________________________________________ (П.І.П. отримувача аліментів) в розмірі ____________________________ (зазначити бажаний розмір аліментів в частці від доходу або у фіксованому розмірі) починаючи із дня пред'явлення цього позову і до досягнення __________ (П.І.П. дитини\дітей, рік народження та вік) повноліття.

 2. Допустити негайне виконання судового рішення в межах суми платежу за один місяць.

 3. Оплату судового збору покласти на Відповідача.


Додатки:


  • копія паспорту позивача;

  • копія свідоцтва про укладення шлюбу;

  • копія свідоцтва про народження дитини;

  • копія позовної заяви з додатками для відповідача.«____»_____________________ _______________ рокуПозивач ____________________ __________________________________ (підпис, ініціали, прізвище)


Версия для печати Вернуться
© 2007—2022 Юридическая компания «Гаранта». Юридические услуги и юридические консультации. г. Днепропетровск, Украина.
IT Movement